הדברת דבורים

הדברת דבורים ירוקה ומהירה – אבי הדברות איכות בצפון

הדברת דבורים יכולה להתגלות כמחשבה המבריקה ביותר שהייתה לכם בשנים האחרונות. אולי אנחנו נשמעים מעט דרמטיים, אך המצב בהחלט מצריך התייחסות דרמטית כלשהי. אנשים רבים אינם מבינים את החומרה של נחיל דבורים המתגורר אצלם בחצר.

בניגוד לחרקים אחרים כגון תיקנים וזבובים, דבורים עלולות להיות קטלניות לבני אדם שרגישים לעקיצותיהן. אדם רגיש הנעקץ מדבורה מסוגל אף להגיע לידי סכנת חיים במהירות וללא סימנים מקדימים כלשהם. גם לאנשים שאינם רגישים מספר עקיצות רב בו זמנית עלול להיות מסוכן. אחרי שאתם יודעים הכול, אנחנו בטוחים שתרצו לשמוע מעט על הדברת דבורים והדרך לעשות זאת נכון.

הדברת דבורים בצפון? בואו ללמוד על כל השיטות המתקדמות

ריסוס ישיר
הדברת דבורים בריסוס ישיר עושה את העבודה בצורה נקודתית. כל דבורה שתבוא במגע עם הריסוס אכן תגיע לגן עדן, אך שאר הדבורים ימשיכו להתעופף סביבכם ובאזור הבית. עקב כך כדאי להזמין הדברת דבורים מסוג זה רק במקרה בו הנחיל נכנס אליכם הביתה ומאיים עליכם באופן מיידי.

ריסוס על הכוורת
ריסוס על הכוורת אמנם דומה לשיטת הריסוס ישיר מלבד הבדל עקרוני אחד, שיטה זו נועדה להשמיד את הכוורת כולה ולא רק מספר דבורים מעופפות ומטרידות. ריסוס שכזה יעשה אך ורק על ידי מדביר מקצועי בשל הסכנה הרבה הכרוכה בהדברה מסוג זה. הדברות דבורים מסוכנת באופן כללי, אך ריסוס על הכוורת שקול להתאבדות אם אינכם מקצוענים. מדביר מקצועי יגיע עד אליכם לפי הזמנה, ילבש בגדי מגן על כל חלקי גופו ורק לאחר מכן יבצע את הריסוס עצמו.

פיתיונות מורעלים
הדברת דבורים באמצעות פיתיונות היא שיטה יעילה במיוחד, אך מהצד השני איטית מאוד ועלולה לקחת שבועות מספר. בשיטה זו מציבים פיתיונות בשריים מלאים ברעל בקרבת הכוורת. הדבורים שנמשכות לריח הבשר יגיעו מיד ויתחילו להביא נתחי בשר אל תוך הכוורת ולמלכה עצמה. הרעל יתחיל להשפיע והדבורים יפלו מהכנפיים אחת לאחר השנייה. אמנם כך ניתן לבצע הדברת דבורים יעילה, אך היא לוקחת זמן ואינה מתאימה למי שמעוניין בתוצאות מוצלחות ומיידיות.