הרחקת יונים

הרחקת יונים בצפון בחיפה ובקריות – כל השיטות המובילות להרחקת יונים מקצועית

הרחקת יונים בצפון

הרחקת יונים בצפון, בחיפה הפכה להיות בשנים האחרונות עסק מבוקש ומוזמן במיוחד. אנשים רבים מגלים מעל הבית, מאחורי המרזבים או מעל פתח המזגן קן יונים ונבהלים עד עמקי נשמתם. כאשר הם חתמו על חוזה הם בכלל לא תכננו לגור בסמיכות למשפחת יונים הומה ומגרגרת, שההיגיינה האישית שלהם לוקה בחסר.

בשלב זה אסור להישאר אובדי עצות, כי הרחקת יונים היא צעד יעיל במיוחד בתחילת הקינון. עקב התכונה המיוחדת ליונים, היקשרות לביתן בצורה יוצאת דופן, כדאי לסלק אותן כל עוד הן רואות במקום בית אירוח זמני ביותר. כמו גם אבי המדביר מבצע התקנה של רשתות יונים בצפון. דבר זה תורם משמעותית לחיסול בעיית היונים אצלכם בבית.

יש לכם שאלה? אנחנו כאן! קבלו הצעה מהירה

  הרחקת יונים בצפון? בואו לגלות כמה קל ופשוט להיפטר מהיונים

  דוקרני יונים
  הרחקת יונים בחיפה – הרחקה בעזרת דוקרנים היא שיטה יחסית חדשה שמגלה יעילות מפתיעה. אנשים רבים מזמינים דוקרנים שנשמעים אכזריים, אך בעצם אינם פוגעים ביונים כלל.

  השם ניתן להם על שם מראם הדוקרני והשיניים הבולטות מהם. דוקרנים אלו אינם פוגעים ביונים אלא לא מאפשרים להם להניח את כפות רגליהם על השטח המגודר. הדוקרנים משמשים אמצעי אנושי במיוחד לביצוע הרחקת יונים ואינם מזיקים ליונים בשום צורה שהיא.

  סליל קפיצי
  הסליל הקפיצי משמש כאמצעי להרחקת יונים כבר שנים רבות, והעיקרון בבסיסו דומה מאוד לעיקרון עליו עובדים דוקרני היונים. לאחר התקנת הסליל הקפיצי במקומות אסטרטגיים ינסו היונים לשבת עליו. לאחר כמה ניסיונות ישיבה כושלים בהם הסליל ינוע מצד לצד ויקפיץ את היונים חזרה לאוויר, הן יתייאשו ויעופו מהאזור. כך בצעתם הרחקת יונים ללא פגיעה פיזית בהן ובאמצעי אנושי למדי.

  מריחת דבק
  שיטה זו להרחקת יונים נחשבת אכזרית ורוב המרחיקים אפילו לא מציעים אותה ללקוחותיהם. בשיטה זו מורח המרחיק דבק או שמן מכונות על אדני החלונות או המרזבים מהם מעוניין בעל הבית להרחיק את היונים. הן מצידן, אינן חושדות בדבר ומתיישבות כרגיל בכל מקום בו נהגו לשבת לפני כן. הדבק עלול לגרום ליונים להידבק למקומן ולחוסר יכולת לעוף מהאזור, עד למותן.

  הרחקת יונים בצפון

  החסרונות הברורים של שיטה זו הם הרג היונים מהם מנסים כל המרחיקים להימנע וריח לא נעים של שמן או דבק ליד החלונות ומחוצה להם הדברה ליונים אסורה בחוק.

  אבי המדביר מס’ 1 בתחום ההדברות.
  בואו ללמוד עכשיו כיצד ניתן להיפטר מבעיית היונים בפשטות וביעילות. לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר משתלמת במיוחד מאבי המדביר צרו איתנו קשר. אבי המדביר כאן על מנת לענות לכם על כל השאלות ולתת לכם את המענה המקצועי ביותר.

  אתם מזומנים לבקר באתר שלנו או בדף הפייסבוק שלנו על מנת לקרוא ביקורות ותשבוחות על העבודה המקצועית והמהירה.